«Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
Бизнестің сенімді серіктесі

Қаз

Өңірлік кеңестің құрамы


Алматы қаласы Кәсіпкерлер палатасының Өңірлік кеңесінің құрамы

Аты-жөні, тегі

Лауазымы, ұйымы

  1.  

КРАВЧЕНКО ИВАН МИХАЙЛОВИЧ

Алматы қаласы кәсіпкерлер Палатасының Өңірлік кеңес төрағасы

  1.  

АБДРАСИЛОВ БАКЫТЖАН ЗУЛЬПУХАРОВИЧ

«Meat Production and Service»  ЖШС бас директоры

  1.  

АБДУЛЛАЕВ СЕРИК КАЛЫКОВИЧ

“Атакент” Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы АҚ төралқа төрағасы, президенті

  1.  

ЕРМАКОВ  ВЛАДИМИР АЛЕКСАНДРОВИЧ

“Секрет + сервис” кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталығының директоры

  1.  

ШАРДИНОВ АХМЕТЖАН БАКРИМОВИЧ

“Алматы көпір құрылымдар зауыты” ЖШС бас директоры

  1.  

АХАНОВ   СЕРИК АХМЕТЖАНОВИЧ

“Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы” ЗТҚ төрағасы

  1.  

БЕКЛЕМИШЕВ ПАВЕЛ ИННОКЕНТЬЕВИЧ

“Белкамит” БК бас директоры

  1.  

ОСПАНОВ  БАУРЖАН КЕНЕСБЕКОВИЧ

“Zhersu” инновациялық өнеркәсіптік корпорациясының президенті

  1.  

БОТАБЕКОВ  РОМАН БЕЙДАЛИЕВИЧ

 

 

“Туран Экспресс” жолаушылар компаниясының” ЖШС бас директоры

  1.  

ГЛУХОВ   МИХАИЛ НИКОЛАЕВИЧ

“ҚР жиһаз кәсіпорындары Қауымдастығы” президенті

  1.  

ЕДИГЕНОВ ЖЕТПИСБАЙ КАРИБАЕВИЧ

“Алматы ауыр машина жасау зауыты” АҚ бас директоры

  1.  

ЖАНЫКУЛОВ ЖУМАБЕК ЕСИЛБЕКОВИЧ

“КАЗКА” Қазақстан кәсіпкерлер қауымдастығы” ЗТҚ Төралқа кеңесінің төрағасы

  1.  

СТАМБЕКОВ ЕРЛАН ДАУЛЕТОВИЧ

«Alacard Petroltech» ЖШС президенті

  1.  

КAТЕН БАХЫТБЕК КАРАКУЛУЛЫ

“АВА” қауымдастығының президенті

  1.  

БАКАРАСОВА ЕЛЕНА ЕВГЕНЬЕВНА

“Bakarassov” концерні ЖШС Бас директоры

  1.  

ЛАВРЕНТЬЕВ  АНДРЕЙ СЕРГЕЕВИЧ

“ALLUR AUTO” ЖШС Бас директоры

  1.  

МЕРХАМИТКЫЗЫ ФАРИДА

“Ерке-Нур”компаниясы ЖШС президенті

  1.  

ПАЛТАШЕВА МУНАВАРА ТУРСУНОВНА

Қазақстан кәсіпкерлерінің форумы, атқарушы директоры

  1.  

ПОПЕЛЮШКО АНАТОЛИЙ ВИСХАНОВИЧ

“Рахат” АҚ президенті

  1.  

ОСПАНОВА НАСЫМЖАН ЖАМБЕКОВНА

Алматы мемлекеттік технология және менеджмент колледжінің директоры, Алматы қаласы колледждер қауымдастығының вице-президенті

 

  1.  

САПАРГАЗИНОВА  АИДА   ХАЛЕЛОВНА

“Компания ФудМастер” АҚ Төралқа төрағасы

  1.  

САРТБАЕВ        САБИТ ХАЙРУЛОВИЧ

“Эл Джи Электроникс  Алматы Казахстан ” АҚ атқарушы директоры

  1.  

ТОМПИЕВ    МАРАЛ КАЗКЕНОВИЧ

Құрылыс материалдары өнеркәсібі қауымдастығының  президенті

  1.  

ЦОЙ      ВЛАДИСЛАВ ЮРЬЕВИЧ

Шағын бизнес федерациясы

  1.  

ШАЙКЕНОВА РАШИДА РАШИДОВНА

Қонақ үй және мейрамханалар қауымдастығының президенті

  1.  

ЛОБОДА   СЕРГЕЙ ПЕТРОВИЧ

"Промондис Казахстан" ЖШС Төралқа Төрағасы

  1.  

АБИШЕВ   КАНАТ ОРАЗОВИЧ

"БРОД МАСТЕР" ЖШС құрылтайшысы

  1.  

ЯМБАЕВ     ВИКТОР ВЕНИАМИНОВИЧ

“Алматы кәсіпкерлерінің қауымдастығы” ЗТҚ президенті

  1.  

ТУРЕГАЛИЕВ    ХАЛЕЛ МУХИТОВИЧ

"ИмстальКОН" АҚ директорлар Кеңесінің тәуелсіз мүшесі

  1.  

АЛИМКУЛОВ      АЗИЗ ТУЛЕПБЕРГЕНОВИЧ

"Алматинский продукт" ЖШС директоры, "ADAMANTex” ЖШС директоры

 

Серіктестер